Maya Krav x Konrad – Take Me Home

Maya Krav przedstawia nowy remix! Tym razem na warsztat wzięła utwór „Take Me Home”.

#GlitterRemixes to seria letnich remiksów, którymi Maya Krav chce umilić wakacje swoim słuchaczom. Autorka nad projektem pracowała przez ostatnie pół roku.

Akcję otwiera remix „Eldorado” od Sanah i Darii Zawiałow. Drugim singlem, do którego Maya postanowiła dosypać szczyptę brokatu jest „Take Me Home” od Konrada.

Maya Krav – kto to?

Maya Krav to brokatowa producentka muzyki elektronicznej, która zadebiutowała singlem „Deep&High” w grudniu 2020. Na co dzień zajmuje się nie tylko komponowaniem, ale również remiksowaniem – jej remix „Miło Było Pana Poznać” Mery Spolsky, został doceniony przez samą autorkę oryginału!

Do tej pory miała okazję m.in. supportować Sanah na wydarzeniu „Siła Jest Kobietą”, a także grać na Juwenaliach w całej Polsce. Pochodzi ze Śląska, a każdy jej koncert jest niezwykłym imprezowym show!

Konrad – kto to?

KONRAD to młody, niezależny artysta, o którym jeszcze będzie głośno. Ma 23 lata i śpiewa od dziecka. Jako mały chłopiec brał udział w licznych konkursach, występach czy koncertach. 

Tworzy kompozycje inspirowane własnym życiem i tak oto powstają wszystkie utwory, którymi chciałby się podzielić. Czuje się dobrze w każdej stylistyce i w każdym gatunku, więc ceni sobie niezależną możliwość tworzenia tego, co siedzi wewnątrz jego głowy, a każda piosenka to część duszy, którą oddaje w ręce słuchacza. Aktualnie napisał już blisko 60 piosenek, które tylko czekają na swoją szansę.