MIYO nowy projekt znanych producentów-Michała Nosowicza i Jonatana Chmielewskiego

MIYO to nowy polski duet producencki. Projekt tworzy DJ Mafia Mike, którego twórczość można było usłyszeć między innymi w filmie „Sala Samobójców”. Do kolaboracji dołączył Johny Black, który tworzył muzykę dla czołowych raperów polskiej sceny. Oboje wracają na scenę po długiej nieobecności.

MIYO to projekt, który przede wszystkim charakteryzuje się pozytywnym tropikalnym brzmieniem w elektronicznym wydaniu z wyczuwalną nutą muzyki urban. Cechą dominująca duetu jest taneczny i słoneczny klimat oraz dynamiczne nowatorskie brzmienie.

Cool Alone to pierwszy singiel, nowego duetu producentów i DJ’ów z Warszawy zapowiada całą serię wydawnictw zarówno po polsku, angielsku, a nawet suahili. Następne single pojawią się jeszcze w tym roku i będą oscylować wokół muzyki tanecznej, hip-hopu i trapu.

„Cool Alone” to przyjemny moombathon w bujającym powakacyjnym klimacie. Słychać w nim inspiracje muzyką karaibską i afrykańską. W utworze głosu użyczył Thomas Daniel, który przypomina klimaty wokalistów takich jak The Weekend czy Justin Bieber. Cool Alone, to opowieść o nieoczekiwanej miłości wiecznego singla, która wjeżdża w jego życie z impetem.

Nowy projekt zyskuje coraz większą popularność i po tygodniu został wyświetlony prawie 150 tysięcy razy w serwisie You Tube.