Mad-Music.pl

Moe Aly prezentuje singiel „Where’s The Love” (feat. Oscar Corney)

Uznany na całym świecie producent  Moe Aly powraca z elektryzującym singlem „Where’s The Love”, gdzie udziela się utalentowany songwriter Oscar Corney.

Moe Aly podkręcił kawałek prezentując swój producencki sznyt. Uwydatnił znakomite warunki wokalne Oscara. Z tej mieszanki wieloletniego doświadczenia i młodzieńczej iskry powstał nasycony emocjami singiel pełen pulsującego beatu i rytmicznych dźwięków gitary i trąbki.

Moe Aly jest dj’em i producentem. Od prawie dekady poświęca się muzyce elektronicznej, zdobywając kolejne sukcesy na całym świecie, wspierany przez prestiżowe wytwórnie fonograficzne. Artysta tworzy w sposób kreatywny, czerpiąc inspiracje z różnych gatunków i stylów.

Oscar Corney to niezależny songwriter z Cambridge. Ma na swoim koncie ciepło przyjętą EPkę „Be Someone” oraz szereg udanych tras koncertowych i występów na festiwalach muzycznych. Jego zmysłowy wokal docenili dziennikarze radia BBC, promując go poprzez inicjatywę BBC Introducing wspierającą młodych, zdolnych artystów.

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama