Monika Kuszyńska ze swoją piosenką na Konkursie piosenki Eurowizji w Wiedniu!!!

UWIERZYLAM02-W_KAJDASZ

In The Name Of Love” to pierwszy singiel zapowiadający drugą solową płytę Moniki Kuszyńskiej, której premierę zaplanowano na jesień 2015 roku.
Piosenka „In The Name Of Love” będzie reprezentowała Polskę na tegorocznym Konkursie piosenki Eurowizji w Wiedniu.

Piosenka jest efektem pracy twórczego duetu, jakim jest Monika (słowa) i jej mąż, Kuba Raczyński (muzyka). Utwór stworzony został specjalnie na tę okazję i stał się jednocześnie zapowiedzią drugiej solowej płyty artystki. Z myślą o polskich odbiorcach, piosenkę nagrano również w polskiej wersji językowej. Jej tytuł to: „Obudź się i żyj”. Utwór zapowiada drugi solowy album artystki, którego premiera zaplanowana została na jesień 2015 roku.

„Poprzez swoją działalność artystyczną staram się promować ideę łączenia dwóch światów, które do niedawna zdawały się być niemożliwe do połączenia. Świata osób sprawnych i niepełnosprawnych. Most porozumienia między nimi z każdym rokiem się umacnia i wierzę, że pewnego dnia granice zostaną zatarte. Tegoroczne hasło Eurowizji: „Building Bridges” idealnie wpisuje się w tę ideę. Było również inspiracją do napisania tekstu piosenki „In The Name Of Love”. Bo w imię miłości możemy przełamywać wszelkie bariery.”

Źródło: Monika Kuszyńska