Martin Garrix & Dean Lewis - Used To Love/Materiały prasowe

Nowy singiel Martina Garrixa! Posłuchaj „Used To Love”

Martin Garrix wydał właśnie swój nowy singiel! ‘Used To Love’. W piosence zaśpiewał australijski wokalista Dean Lewis, z którym Martin pracował przez kilka tygodni latem w Amsterdamie.

“Praca z Deanem była niesamowitym doświadczeniem!” – mówi Garrix. “Dean to wspaniały przyjaciel i bardzo utalentowany człowiek, który pisze bardzo osobiste teksty, a jego styl muzyczny jest ponadczasowy”.

Martin i Dean stawią dobrany duet – obaj mają na koncie mnóstwo sukcesów. Martin to oczywiście jeden z najbardziej popularnych producentów muzyki elektronicznej na świecie. Dean może się z kolei pochwalić prawie trzema miliardami odtworzeń w serwisach streamingowych oraz debiutem na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów w Australii.

“Od początku mojej kariery niespecjalnie zabiegałem o współpracę z innymi artystami. Piszę sam swoje piosenki, więc pracowanie z kimś innym było dla mnie czymś niecodziennym. Wszystko się zmieniło, kiedy poznałem Martina. Spędziliśmy razem tydzień w studio w Amsterdamie, tworząc utwór, który miał zaśpiewać ktoś inny. Wraz z rozwojem utworu zaczęło do mnie docierać, że brzmi on jak coś mojego, ale jednocześnie jak utwór Martina. To była wspaniała współpraca, od której rozpoczęła się nasza przyjaźń” – mówi Dean.