Fot/Materiały prasowe

Patryk Skoczyński – nowa twarz na polskim rynku muzycznym!

Patryk Skoczyński, nowa twarz na polskim rynku muzycznym, prezentuje debiutancki singiel „Dom”, stworzony we współpracy z Pauliną Przybysz i Piotrem Siejką.

Wszechstronnie utalentowany wokalista, kompozytor i autor tekstów z wielką muzyczną wrażliwością. Patryk Skoczyński szuka inspiracji w twórczości takich artystów jak James Bay, Ed Sheeran, Sam Smith, Jessie J, Tom Odell, Ben Howard, James Morrison czy Jamiroquai. O jego wielkim talencie można przekonać się, słuchając debiutanckiego singla „Dom”. Piękny tekst utworu stworzyła Paulina Przybysz, a za muzykę i produkcję odpowiada Piotr Siejka. Do kawałka powstał poruszający klip w reżyserii Piotra Smoleńskiego. Bohaterem jest chłopiec szykanowany w szkole, niezrozumiały przez rówieśników. Wszystko zmienia się, gdy chwyta za gitarę. Podobnie jest, gdy włączymy singiel Patryka – „Dom” już po pierwszych taktach sprawia, że chcemy zostać z tą piosenką na długo. Zapraszamy do słuchania!

Patryk Skoczyński, uczestnik 6. edycji programu „The Voice of Poland”, w tym roku bierze udział w preselekcjach do konkursu Eurowizji. Odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany 2 lutego.