Mad-Music.pl

SG Lewis i Clairo w nastrojowym „Throwaway”

SG Lewis łączy siły z Clairo we wspólnym singlu „Throwaway”.

Utwór to kolejny po „Blue” kawałek z „Dawn” – ostatniego albumu z konceptu trzech płyt, na które składały się również „Dusk” oraz „Dark”. SG Lewis zaprezentował swój ambitny projekt na żywo na ubiegłorocznej edycji Open’er Festivalu.

Clairo i SG Lewis po raz drugi połączyli siły – wcześniej zrealizowali razem utwór „Better”. – Clairo to jedna z moich ulubionych artystek, a do tego oddana przyjaciółka. „Throwaway” powstało w Los Angeles w jeden wieczór. Oboje byliśmy bardzo zmęczeni i każdy miał różne problemy osobiste na głowie. Usiedliśmy, zaczęliśmy gadać i piosenka narodziła się niemal samoistnie. Clairo ma wyjątkowy talent songwriterski. Jestem niezwykle dumny z tego kawałka – opowiada SG Lewis.

SG Lewis w przeszłości współpracował z takimi artystami jak Col3trane, Raye, Ray BLK, Chad Hugo z The Neptunes/N.E.R.D., Gerd Janson czy Conducta.

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama