Mad-Music.pl

Spring Rolls wchodzi do studia!

Spring Rolls - fot. 1

Rockowa formacja Spring Rolls po zakończonym wiosennym cyklu koncertów rozpoczyna prace w studiu nagrań i zapowiada nowy singiel zatytułowany „RGB”. Muzycy nie zdradzają na razie, czy przygotowany utwór jest zapowiedzią większego wydawnictwa.

Spring Rolls zakończyli właśnie, obejmującą sześć miast, wiosenną mini trasę koncertową Spring Rolling Tour, robiąc tym samym krótką przerwę od sceny, by móc skupić się na pracy nad swoim najnowszym singlem. – Postaramy się, aby jego premiera odbyła się jeszcze w czerwcu. W dalszej perspektywie planujemy również klip promujący to wydawnictwo – zapowiadają muzycy –  RGB to jeden z modeli przestrzeni barw, od angielskich nazw kolorów Red, Green, Blue. W skrócie, większość urządzeń elektronicznych przedstawia nam świat w trzech kolorach – tłumaczy wokalista, Artur Łukasik – Przez ich odpowiednie zmieszanie w ustalonych proporcjach możemy uzyskać iluzję dowolnej barwy. To granda! Żadna technologia nie będzie w stanie zastąpić rzeczywistości. Mimo to wciąż gapimy się w swoje ekrany, tracąc swój czas. Korporacje za to liczą zyski, tworząc coraz bardziej pochłaniające wynalazki. W tym pozornym pędzie technologicznym nic nie jest przypadkowe.

Rok temu ukazał się singiel „Lunatics”, jednak chłopaki wyraźnie zaznaczają, aby nie łączyć ze sobą tych dwóch wydawnictw.

Korzenie Spring Rolls sięgają 2011 roku. Formacja ma na swoim koncie bardzo dobrze przyjęty singiel „Desinger” z 2013 roku oraz trzyutworowe demo „New born” wydane w roku 2014. Oba wydawnictwa spotkały się z dużym zainteresowanie ze strony słuchaczy i Spring Rolls szybko rozpoczął bardzo intensywny okres koncertowy.

Więcej:
www.springrollsband.wix.com/nowa
www.facebook.com/SpringRollsBand

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Brak komentarzy

Polub nas!

Reklama

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama