Synth-popowe trio MUNA prezentuje nowy teledysk i debiutancki album!

Muna CL Flood-5150-106913421 small

Debiutancki album MUNA – „About U” jest już w sprzedaży i dostępny jest pod linkiem TUTAJ!

Premiera krążka zbiegła się z opublikowaniem teledysku do kolejnego singla – „I Know A Place”!

 

MUNA to amerykańska grupa synth-popowa. Tworzą ją: Katie Gavin (wokal/produkcja), Naomi McPherson (produkcja/gitara/syntetyzatory/wokal) oraz Josette Maskin (gitara/wokal), Katie Gavin (wokal), Josette Maskin (gitara).

Tworzą gitarowy pop, a ich brzmienie porównywane jest twórczości innego popularnego tria – sióstr Haim. Rozgłos przyniósł im sukces utworu „Loudspeaker”, który ukazał się na EP-ce w ubr.

Pitchfork: „Wokalistka Katie Gavin, gitarzystka Naomi McPherson oraz Josette Maskin brzmią cudownie dostępnie, ale pod tą powierzchnią zaskakują twoje serce aktualnymi ideami.”

V Magazin: „Robiąc to wszystko samemu, ta trójka jest w stanie w pełni natchnąć muzykę własnym przesłaniem i emocjami, tworząc spójne, oczyszczające przeżycie każdym swym występem.”

NYLO: „Chwytliwy pop z wielką duszą, który jakimś sposobem brzmi jednocześnie delikatne i mocno.”

LA Time: „Muna jest zuchwała w swoich ambicjach.

Na debiutanckiej płycie „About U” znalazło się 11 piosenek, w tym opublikowane wcześniej single: „Promise”, „Loudspeaker”, „I Know A Place” oraz „Crying On The Bathroom Floor”. Krążek dostępny jest w serwisach cyfrowych oraz na CD i winylu. Obecnie MUNA wyruszyła w swoją pierwszą trasę koncertową w Ameryce Północnej. Dziewczyny zdobywały doświadczenie grając m.in. na ubiegłorocznym festiwalu Lollapalooza i koncertując m.in. z BØRNS, Mike Snow, Of Monsters and Men, St. Lucia,

Tracklista „ABOUT U”:

 1. So Special
 2. Loudspeaker
 3. I Know A Place
 4. Winterbreak
 5. Around U
 6. After
 7. Promise
 8. Crying On The Bathroom Floor
 9. End of Desire
 10. Everything
 11. Outro