Fot. materiały prasowe

WOLSKA – nowy singiel „KAPUT!”

Po bardzo dobrze przyjętym debiutanckim singlu (Telefon) dwudziestoletnia wokalistka i multiinstrumentalistka przedstawia kolejną odsłonę swojej twórczości – singiel Kaput!

Drugim singlem WOLSKA potwierdza, że komponowanie i pisanie tekstów to jej natura. Kaput!, stylistycznie zbliżony do klimatu muzycznej alternatywny, jest nośnikiem bardzo osobistego tekstu. Młoda artystka po raz kolejny dowodzi, że pomimo swojego wieku jest osobą dojrzałą artystycznie, z bardzo trafną obserwacją relacji międzyludzkich.

Kaput! to piosenka o przemianie, a raczej początku przemiany. Tekst jest jednym z najbardziej osobistych, intymnych, jakie napisałam w życiu. Powstał, kiedy miałam lat 19 i patrząc na niego z dzisiejszej perspektywy, dopiero potrafię powiedzieć, o czym tak naprawdę opowiada

mówi WOLSKA

W pewnym sensie jest to historia młodej dziewczyny, która walczy ze swoimi słabościami i jest gotowa zmierzyć się z nimi, i „wyjść z cienia”. Wcześniej nie chciano jej słuchać, przez co zamknęła się w sobie. Zmęczona ciągłym porównywaniem się do innych, ciągłymi myślami, że czegoś jej nie wypada, czegoś nie powinna, postanawia coś zmienić i zacząć żyć swoim życiem. Ta piosenka to początek tej zmiany. Często powtarzam, że inspiracjami do moich tekstów są ludzie, ale ten tekst jest również, wyjątkowo o mnie

dodaje artystka

Piosenkę zilustrowała młoda, nie mniej utalentowana artystka Marysia Jagłowska, której zaanimowane grafiki możemy obejrzeć we wciągającym video. 

Przypominamy także debiutancki singiel WOLSKIEJ Telefon, który ukazała się w marcu tego roku i w ciągu niecałych 2 miesięcy przekroczył 200 tys. odtworzeń w serwisie Spotify.