COLDPLAY PREZENTUJE NOWY ALBUM KONCERTOWY

Coldplay prezentuje album live!

Płyta zawiera materiał zarejestrowany na dwóch koncertach zagranych w ramach trasy A Head Full Of Dreams Tour, która przyciągnęła około 5,5 mln fanów! W rozbudowanej wersji albumu możemy znaleźć film dokumentalny opowiadający o historii zespołu.

Nagrania zarejestrowano podczas dwóch koncertów w Sao Paulo i Buenos Aires – 8 i 15 listopada 2017.

Coldplay zagrał wówczas 24 piosenki, które możemy usłyszeć na albumie. Wydawnictwo jest dostępne w kilku różnych formatach: 2CD (z koncertu w Buenos Aires), 2CD / 2DVD (rozbudowane o  DVD z koncertu w São Paulo oraz film dokumentalny A Head Full Of Dreams) oraz BOX, który zawiera 3 złote winyle oraz 2 DVD (nazwany też jako The Butterfly Package). Za oprawę wizualną odpowiada islandzka artystka Kristjana S Williams. Na albumie możemy znaleźć takie piosenki jak: Clocks, Fix You czy Magic.

Dokument A Head Full Of Dreams to obraz tego, co działo się w życiu członków zespołu Coldplay przez blisko 20 lat . Pokazuje ich zarówno jako grupę, a także każdego muzyka z osobna. Guy Berryman, Jonny Buckland, Will Champion i Chris Martin to niezmienny od lat skład grupy. W filmie możemy zobaczyć dzieje zespołu od samego początku, kiedy jeszcze grali w londyńskich pubach, aż po dzień dzisiejszy kiedy grają na wyprzedanych największych stadionach i halach na całym świecie. Film wyreżyserował Matt Whitecross, który jest wieloletnim przyjacielem grupy i autorem kilku teledysków.