Conan Gray w Warszawie

11 maja na warszawskim Torwarze wystąpi Conan Gray.

Młody artysta zasłynął w 2015 roku, kiedy wystartował jego kanał w serwisie YouTube. 20 marca 2020 ukazał się jego debiutancki album „Kid Crow”, który od razu znalazł się na szczycie listy Billboard. Conan został przez to najlepszym debiutantem od lat.

Muzyk zdobył mnóstwo fanów na całym świecie, jego debiut chwalili także topowi wykonawcy, miedzy innymi Taylor Swift i Elton John. Gray tworzy swoje piosenki zupełnie samodzielnie i szczerze opowiada w nich zarówno o swoim życiu, jak i o problemach swoich rówieśników. Jego wyjątkowy, delikatny głos i ogromna charyzma sprawiają, że do tych utworów chce się ciagle wracać. Conan ma na swoim koncie ponad 4 miliardy odsłuchań w serwisach streamingowych, występy na kultowych festiwalch, a na jego temat pisały najsłynniejsze magazyny. Jest to spory wyczyn biorąc pod uwagę, że na koncie muzyka znajduje się dopiero jeden album.

Conan pierwotnie miał wystąpić w Polsce tuż po płytowym debiucie, jednak wybuch pandemii zmusił go do odwołania całej trasy i przekładania jej kilkukrotnie. Warto jednak było czekać tyle czasu. Na majowym koncercie będziemy mogli usłyszeć sporo nowych utworów, które są zapowiedzią kolejnej płyty.

Bilety na wydarzenie wciąż są dostępne w dystrybucji miedzy innymi na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl i w sieci sklepów Empik.