Czwórka muzyków dołącza do składu OGF!

Olsztyn Green Festival wpisał się w koncertową mapę Polski na stałe – dowodem jest doskonały line–up, piękna sceneria czy tłum zaabsorbowanych słuchaczy. W sierpniu odbędzie się siódma edycja muzycznego święta i wygląda na to, że pandemia nie przeszkodzi w jej organizacji, a my znamy pierwszych wykonawców!

Olsztyński festiwal skupia się wyłącznie na rodzimych twórcach – na dwóch scenach, rozłożonych wzdłuż jeziora Ukiel, swoją twórczość prezentują zarówno znani muzycy, jak i ci debiutujący. Trzydniowe granie, co jest nowością od planów z ubiegłego roku, to gatunkowe szaleństwo – każdy fan dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie. Dzisiaj poznaliśmy trójkę muzyków, która dołączyła do składu OGF!

Król, Kwiat Jabłoni, Muniek i Przyjaciele oraz Bartek Królik dołączyli do Brodki, Sanah, Krzysztofa Zalewskiego, Miousha, duetu Karaś/Rogucki, Sorry Boys, Kirszenbaum, Misii Furtak, Shyness! Nie da się ukryć, że co roku organizatorzy zapewniają co raz ciekawszy line–up, a uczestnicy co raz chętniej przybywają na Warmię, bo w ubiegłej edycji udział wzięło blisko 30 tysięcy słuchaczy. Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty, ale również spotkania z muzykami w namiocie CoJestGrane24 czy inne wydarzenia towarzyszące (takie jak: strefa foodtrucków, fashion trucki, strefa dla dzieci, eventy propagujące ekologiczny i zdrowy tryb życia). Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13 – 15 sierpnia, a wszystkie bilety z ubiegłego roku zachowują ważność.