Dotan wystąpi w Warszawie

Izraelsko-holenderski wokalista Dotan wydał dziś swój drugi album „Satellites”. W ramach jego promocji przyjedzie do Polski już jesienią tego roku. Zagra 21 października w warszawskiej Hydrozagadce.

Dotan podbił serca słuchaczy na całym świecie, a jego piosenki wylądowały na najwyższych miejscach list przebojów. Jego największym hitem stał się utwór „Numb”. Możecie go znać także z soundtracku serialu „The 100” gdzie pojawiła się piosenka „Home II”.

Artysta urodził się w Jerozolimie, jednak najbardziej związany jest z Holandią, gdzie się wychował. Jego debiutancka płyta “7 Layers” pokryła się podwójną platyną i otrzymała status jednego z dziesięciu holenderskich albumów wszechczasów.  W swoim kraju wyprzedał wszystkie dwadzieścia tysięcy biletów na swój koncert na stadionie w Amsterdamie. Po sukcesie w Holandii podbił także inne kraje, szczególnie uwielbiany jest we Włoszech. Muzyk zagrał już koncert w Polsce w 2017 roku, gdzie wystąpił w poznańskim klubie Meskalina. Jego występy mają niesamowitą atmosferę za sprawą nie tylko muzyki, ale i żywej interakcji z fanami.

Bilety w cenie 59 zł dostępne w regularnej sprzedaży na fource.pl, GoOut.pl, Eventim.pl, Ticketmaster.pl, Biletomat.pl, Going.pl i w Empikach.