Mad-Music.pl
Okładka singla/Źródło/ Info press

Dua Lipa ujawnia datę premiery nowego singla “Don’t Start Now”!

Dua Lipa wypuści swój nowy singiel „Don’t Start Now” w piątek 1 listopada. Utwór będzie przepełniony dobrą energią, która wyzwoli adrenalinę i zachęci do tańca.

Zdecydowałam wydać tę piosenkę, aby zamknąć pewien rozdział mojego życia i rozpocząć inny” – wyjaśnia Dua – „Wchodzę w nową erę z nowym brzmieniem! Chodzi o to, aby iść przed siebie i nie pozwolić nikomu tego zepsuć. Wyboru piosenki dokonałam z genialną ekipą, z którą tworzyłam „New Rules”, co jeszcze mocniej utwierdza mnie w przekonaniu, że jest to dobra decyzja”.

Debiutancki album artystki wydany w 2015 roku sprzedał się w 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jest też najpopularniejszym albumem w historii Spotify wydanym przez kobietę. Co warte podkreślenia, Dua jest najmłodszą artystką, która osiągnęła miliard wyświetleńna YouTube i zdobyła 3 Brit Awards i 2 Grammy.

Witamy w nowej erze!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Miss me?

Post udostępniony przez Dua Lipa (@dualipa)

Piotr Michalik

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama