„Dziarma” debiutancki album raperki już dostępny!

Nowa płyta DZIARMY jest wszystkim tym, czego obawia się polski rap i na co wszyscy czekali. 10 mocnych numerów, z zapadającymi w ucho bitami i słowami, które nie dają o sobie zapomnieć. Przebojowym, ostrym singlem „Cake” z udziałem Kizo zaprezentowanym w premierowym tygodniu raperka przypomniała, kto rządzi polską rap-sceną. Debiutancka płyta „DZIARMA” to album na którym słychać osobowość, talent, ciężką pracę i prawdziwą muzyczna jakość. 

DZIARMA raz po raz zaskakuje, wyważa drzwi tam, gdzie nie chcą ich otworzyć, odkrywa się tam gdzie spodziewają się pozy. Jej debiutancki album jest szczery i autentyczny. Widać na nim dwie strony DZIARMY, tą wrażliwą i tą twardą “bad bi**h” – obie prawdziwe. Długo wyczekiwany album raperki pt. „DZIARMA” właśnie ma swoją premierę. Słyszymy tu silną osobowość raperki, która z dużą dozą wrażliwości, jak i frywolności pokazuje kim dzisiaj jest. Pewna siebie, młoda kobieta, która wie czego chce i nie boi się po to sięgać. Ale nie boi się także okazywać słabości. Jest prawdziwa, ludzka i emocjonalna. Ma różne oblicza. 

DZIARMA przeciera szlaki, będąc prawdopodobnie najmocniejszą reprezentantką kobiet na rapowej scenie. Oryginalny styl oraz świeże podejście do tekstów i brzmień sprawiło, że każdy jej singiel odbija się szerokim echem. Artystka porusza się po męskim świecie rapu z precyzją, odwagą i swobodą, serwując najwyższą jakość. Raperka łamie tabu, mówi co myśli, nie stroni od ciętego języka, nie przejmuje się konwenansami. Jednocześnie pokazuje się od nieznanej do tej pory, wrażliwej strony. Album jest swego rodzaju pamiętnikiem artystki, która opisuje swój świat: środowisko, muzyczną branżę, relacje damsko-męskie. Szczera do bólu, rozpycha się łokciami w świecie mocno zdominowanym przez mężczyzn i kulturowe kalki, celnie komentując otaczającą ją rzeczywistość. Jednocześnie serwuje wysoką jakość muzyczną i liryczną, eksperymentuje z brzmieniami i własnym wokalem. 

Na płycie do gościnnego udziału zaproszeni zostali: Hodak, Szpaku, Kizo oraz niemiecka raperka Haiyti, której artystka jest fanką, a za produkcję odpowiadają @atutowy, 2latefor x The Returners, 2K, beM8s, Hugz, megot i SHDOW. „DZIARMA” to mocna i odważna pozycja, na której raperka pokazuje, kim naprawdę jest.