Holy Molly, LIZOT i Money For Nothing odmienią Twoje życie

Holy Molly i LIZOT podbili już całą Europę. Ich piosenki „Sunday Night”, „Menage A Trois” i „Back to Her” przekroczyły już 70 milionów streamów. W najnowszym singlu „One & Only” do artystów dołączył duet Money For Nothing.

„One & Only” przypomina sesję u terapeuty – zwiększa napięcie i przynosi ulgę jednocześnie. To opowieść o spojrzeniu w głąb siebie i odzyskaniu mocy, która jest w stanie nas uzdrowić.

nasz to uczucie, kiedy jesteś w związku bez przyszłości, ale tylko jedno z was jest gotowe odejść? Pracujesz nad tym tak długo, choć druga połówka nic z siebie nie daje… W końcu postanawiasz to zakończyć. Nagle druga osoba zdaje sobie sprawę, jak cenna jest twoja obecność.

wyjaśnia Holy Molly

W skład LIZOT wchodzą producent Max Kleinschmidt i DJ Patrick Art. Ich największy singiel „Weekend” zgromadził już ponad 120 miliony streamów oraz pokrył się siedmiokrotnym złotem i czterokrotną platyną. Pod koniec 2019 roku LIZOT wydał pierwszą współpracę z Holy Molly, „Menage A Trois”, która szybko stała się międzynarodowym hitem i zdobyła ponad 50 milionów streamów.

Holy Molly jest piosenkarką, autorką tekstów i aktorką. Znana z potężnego głosu i wzruszających tekstów artystka uważana jest za wschodzącą gwiazdę Rumunii. Współpracowała już LIZOT, Olivią Addams czy Alexem Parkerem. Jej piosenki, takie jak „Twinkle Twinkle” i „Shot a friend”, zostały odtworzone ponad 80 milionów razy.

Londyński duet Money For Nothing – Dan Priddy i Lawrie Martin – to multiinstrumentaliści, producenci i autorzy tekstów. Para spędziła kilka ostatnich lat na produkcji hitów dla wielu uznanych artystów. Niekończąca się lista współpracowników obejmuje m.in. takie gwiazdy jak Bastille, Rag’n’Bone Man, James Arthur, James Blunt, Kygo, Sigala, Steve Aoki i Don Diablo.