IGA prezentuje drugi singiel „As”

“As” to drugi singiel wokalistki. Powstał on w we współpracy z polską wokalistką Sonią Maselik oraz producentem Przemkiem Pukiem. 

Jest to trochę inny gatunek, z jakimi próbowałam mierzyć się dotychczas. 

IGA

Utwór opowiada o negatywnych intencjach osób trzecich, które widząc nasze sukcesy często próbują nas zniechęcać, do czegoś, co sprawa nam największą przyjemność i satysfakcję. Mimo występujących chwil zwątpienia, mamy świadomość swoich umiejętności. Myślę, że każdy z nas chowa w rękawie “Asa”, i często nawet nie zdaje sobie sprawy ze swoich możliwości, których może nawet jeszcze nie zdążył w sobie odkryć. 

Teledysk został nakręcony w restauracji „Sanacja” w Ostrowie Wielkopolskim

Kim jest IGA?

IGA (Iga Kasprzak) swoje pierwsze muzyczne kroki zaczęła już stawiać gdy miała 5 lat. Kilka lat temu ukończyła z wyróżnieniem szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Jest laureatką wielu festiwali wokalnych o zasięgach ogólnopolskich i międzynarodowych, dwukrotnie reprezentowała Polskę na włoskich konkursach, gdzie uzyskała miejsca na podium. W kwietniu 2021 roku pojawiła się w jednym z odcinków programu „Szansa na Sukces” z piosenkami z repertuaru zespołu 2 plus 1.