Kardamon: Album „Inny Wymiar” to remedium na wszystko

Kardamon Zabiera słuchaczy w „inny wymiar” – posłuchaj niesamowicie doprawionego emocjami albumu!

Album „Inny wymiar” siedleckiego Kardamonu, zachwyca kobiecą siłą, solidnym, męskim graniem, magnetyzmem i wrażliwością. Na wydawnictwo składa się 11 autorskich utworów w różnych gatunkach muzycznych – od popu przez rock po bluesa. Kardamon zabiera słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której wzrusza nastrojowymi balladami, czy zaskakuje rockowym pazurem. Na albumie nie brakuje też smaczków dla miłośników blues’a. Całość spina zjawiskowy i charyzmatyczny wokal Kariny, która doskonale czuje się zarówno w studiu jak i na koncertach.

Kardamon cechuje się niesamowitą charyzmą, autentycznością, oryginalnym brzmieniem i kopalnią świetnych tekstów, co doskonale słychać w każdym, pieczołowicie dopracowanym utworze.

Muzyka sama w sobie ma dawać ludziom emocje – od radości po łzy wzruszenia. Taki jest Kardamon, ulecza różne stany, uzdrawia, porusza serca i bawi zarazem

mówi Karina Mazurczak, wokalistka i autorka wszystkich tekstów z albumu

Uważam, że jeżeli piosenka jest po prostu dobra, to nieważne tak naprawdę czy to jest to blues, pop, czy rock, liczą się emocje danej chwili 

dodaje Daniel Popek, odpowiedzialny za wszystkie kompozycje

KARDAMON – kto to?

Zespół założony przez dwoje artystów z różnych światów muzycznych, tworzących wspólnie mieszankę wybuchową. Karina Mazurczak – charyzmatyczna wokalistka z korzeniami w big bandzie jazzowym oraz wielu projektach artystycznych. Laureatka licznych konkursów wokalnych. Karina jest autorką tekstów w Kardamonie. Emocje, pasja, namiętności cechują przekaz śpiewanych przez nią piosenek.  Daniel Popek – gitarzysta z przeszłością w mocnych rockowych składach, który w Kardamonie odkrywa swoją wrażliwszą i delikatniejszą duszę. Nocami zdziera palce szlifując swój warsztat muzyczny do perfekcji. Jest twórcą wszystkich dźwięków w Kardamonie. O muzyczne smaki i smaczki wzbogacają ich: Przemek Pałdyna – basista przekazujący nie tylko rytm, ale i emocje. Robert Protasiewicz – perkusja to jeden z wielu talentów, którymi może się pochwalić – od aktorstwa, przez reżyserię, śpiew na choreografii kończąc. Kacper Lechicki – młoda krew zespołu (najmłodsza) – z jednej strony najmłodszy a zarazem najbardziej elegancki a do tego bardzo utalentowany gitarzysta.