Mad-Music.pl

Katy Perry zaprezentowała „Daisies” w finale „American Idol”

Katy Perry w minioną niedzielę zaśpiewała w telewizji po raz pierwszy „Daisies” – swój najnowszy singiel. Występ odbył się w trakcie finału „American Idol”. Artystka udzieliła również wywiadu stacji BBC, w której zdradziła szczegóły występu oraz opowiedziała o nadchodzącym albumie.

O swoim piątym, jeszcze niezatytułowanym albumie studyjnym, w rozmowie z Zoe Ball z BBC Katy Perry powiedziała: – Nie chciałam przekładać daty premiery [14 sierpnia – dop. red.]. Ludzie chcą muzyki, będą potrzebować soundtracku do tańczenia na ulicach tego lata. Poza tym pracowałam nad tym materiałem przez dwa lata i nic mnie nie powstrzyma przed jego wydaniem. (…) Jedyne, co się zmieni, to że nie będzie klasycznego cyklu promocji, w którym jedziesz w trasę. Ale myślę, że mamy w tym obszarze pełne zrozumienie. W tym roku praktycznie nikt nie pojedzie na trasę, na to wygląda.

Występ w „American Idol”, zrealizowany z udziałem rzeczywistości rozszerzonej, można obejrzeć tutaj:

Katy Perry przyznała, że na potrzeby tego występu, z powodu pandemii, sama musiała się wystylizować, umalować i uczesać: – Przypomina mi to początki mojej kariery, kiedy sama musiałam wszystko to robić. (…) I cieszę się, że tak było, bo teraz przynajmniej wiem, co robić.

Posłuchaj „Daisies”:

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama