Pierwsi muzycy tegorocznej Olsztyn Green Festivalu!

Olsztyn Green Festival wpisał się w koncertową mapę Polski na stałe – dowodem jest doskonały line–up, piękna sceneria czy tłum zaabsorbowanych słuchaczy. W sierpniu odbędzie się siódma edycja muzycznego święta i wygląda na to, że pandemia nie przeszkodzi w jej organizacji, a my znamy pierwszych wykonawców!

Olsztyński festiwal skupia się wyłącznie na rodzimych twórcach – na dwóch scenach, rozłożonych wzdłuż jeziora Ukiel, swoją twórczość prezentują zarówno znani muzycy, jak i ci debiutujący. Trzydniowe granie, co jest nowością od planów z ubiegłego roku, to gatunkowe szaleństwo – każdy fan dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie.

Sanah

Monika Brodka

Krzysztof Zalewski

Mioush

Natalia Przybysz

Karaś/Rogucki

Sorry Boys

Kirszenbaum

Misia Furtak

Shyness!

Nie da się ukryć, że co roku organizatorzy zapewniają co raz ciekawszy line–up, a uczestnicy co raz chętniej przybywają na Warmię, bo w ubiegłej edycji udział wzięło blisko 30 tysięcy słuchaczy. W poprzednich latach na olsztyńskich scenach zagrali, m.in. Hey, Ania Dąbrowska, Organek czy Voo Voo. Olsztyn Green Festival to nie tylko koncerty, ale również spotkania z muzykami w namiocie CoJestGrane24 czy inne wydarzenia towarzyszące (takie jak: strefa foodtrucków, fashion trucki, strefa dla dzieci, eventy propagujące ekologiczny i zdrowy tryb życia). Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 13 – 15 sierpnia, a wszystkie bilety z ubiegłego roku zachowują ważność.