[KONKURS] Cigarettes After Sex w Starym Maneżu!

Cigarettes After Sex to jedna z ciekawszych kapel na scenie muzycznej – ich ambientowy pop szybko zyskał rozgłos na całym świecie. Zespół cieszy się niebywałą popularnością również w Polsce – każdy z koncertów cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a w konsekwencji wyprzedawał się co do ostatniego biletu. 

Na Youtube i innych portalach streamingowych odsłuchania twórczości bandu liczy się w setkach milionów – nic dziwnego, bo już debiutancka EP–ka przyniosła im rozgłos, a utwory z niej pojawiały się w najpopularniejszych serialach telewizyjnych. Ta sama historia powtórzyła się z drugim minialbumem, którego single także szybko wspięły się na najwyższe miejsca na listach przebojów, a według magazynu Rolling Stone to jeden z dziesięciu zespołów, który trzeba znać!

W ubiegłym roku zespół wydał długogrający krążek i właśnie w tym celu grupa wraca do Polski. Oprócz występu na Rock In Summer, Panowie wystąpią także w gdańskim Starym Maneżu, 13 sierpnia. Ich poprzedni koncert, dwa lata temu w tym samym klubie, bardzo szybko się wyprzedał. Zapowiada się, że i tym razem będzie tak samo! Bilety w cenie 105 zł trafiły w kwietniu do sprzedaży.


 KONKURS!

♥ Dzięki uprzejmości organizatorów z fource.pl mamy dla Was podwójną wejściówkę na koncert zespołu w gdańskim Starym Maneżu. Pod postem konkursowym na Facebooku (!) wystarczy, że oznaczycie osobę, którą chcecie ze sobą zabrać. 

♥ Pamiętajcie, by polubić naszą stronę Facebookową i konkursowy post – to jedyne warunki, które musicie spełnić!

♥ Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca maja, 23:59.

♥ Ze zwycięzcami skontaktujemy się w prywatnych wiadomościach, dlatego sprawdzajcie skrzynki. Po 24h milczenia odezwiemy się do kolejnej wylosowanej osoby.

Post konkursowy:


Więcej:

Cigarettes After Sex na Facebooku

Strona WWW

Bilety