Okładka albumu/Materiały prasowe

Korwek x Pavlo z nowym singlem. Debiutancka płyta już wkrótce!

Pod koniec sierpnia zaprezentowali swój emocjonalny debiut „Ta z rajem”, pożegnali nim lato i powitali nostalgiczną jesień. Teraz Korwek x Pavlo wracają z drugim singlem „Ta z nogami” i zdecydowanie zaskakują. Chłopaki zapowiadają także debiutancki longplay „Ta z Piosenkami”, który ukaże się pod naszym patronatem.

„Ta z nogami” znacząco odbiega od poetyki pierwszego singla. Zgodnie z tym co zapowiadają chłopaki na płycie czeka jeszcze więcej niespodzianek. Drugi singiel, jak i towarzyszący mu teledysk utrzymane są w klimacie dobrego electro-popu i świetnej zabawy. Korwek tym razem nie maluje pejzaży wzniosłymi metaforami, tylko bawi się słowem na imprezie.

Ze względu na naszą rozchwianą emocjonalność staramy się nie definiować stylu muzycznego, który wykonujemy. W chwilach smutku piszemy rzewne ballady, a w przypływie radości piosenki, do których można się nawet poruszać i właśnie taka jest „Ta z nogami” – mówi Pavlo – Zamiast o czymś mówić, wolimy opowiadać o tym muzyką – dodaje. Korwek x Pavlo nie pozwolili długo czekać na owoce swojej współpracy. Jak sami mówią – nie wierzą w przypadki, ale spotkali się zupełnie przypadkowo. Trzy miesiące później zagrali pierwszy koncert ze swoim autorskim materiałem. Ich muzyka lawiruje między popem, alternatywą i elektroniką, jednak jak sami przyznają, płyta Ta z piosenkami to istna mieszanka styli i gatunków.

Okładka albumu. Źródło: info press

Korwek x Pavlo – „Ta z Piosenkami” tracklista:

 1. Ta z kosmosem,
 2. Ta z odchodzeniem,
 3. Ta z nogami,
 4. Ta z kocem,
 5. Ta z czarnym kotem,
 6. Ta z lękiem,
 7. Ta ze świtem,
 8. Ta z powiekami,
 9. Ta ze skokiem w bok,
 10. Ta z ubraniami,
 11. Ta z rajem,

Źródło: Info press
Opracowanie: PM