Mad Music Live Session/okładka OS.SO

Mad Music Live Session | OS.SO

OS.SO to czwarta wokalistka, która wzięła udział w Mad Music Live Session. Artystka przygotowała dwa utwory, do których stworzyła niezwykłe teledyski! Posłuchajcie i obejrzyjcie koniecznie.

Mad Music Live Session/okładka OS.SO

OS.SO – kim jest?

OS.SO – (Zuzanna Ossowska) kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka. Jej głównym instrumentem jest gitara basowa, ale gra też na pianinie, perkusji, gamelanie (indonezyjskich idiofonach) i śpiewa.

Tworzy scenariusze do swoich teledysków i zajmuje się ich reżyserią. Literaturoznawczyni, pisząca muzykę i o muzyce – prowadzi autorską rubrykę w magazynie „Muzyk”, gdzie przygląda się dźwiękom kulturoznawczym okiem.

W sierpniu 2018 roku ukazał się debiutancki mini album OS.SO, dostępny w streamingu i w formie CD. EP została dobrze przyjęta przez dziennikarzy i recenzentów. Singiel promujący EP – „Excuses” – został dostrzeżony przez Kayax i wydany w projekcie dla młodych artystów My Name is New, teledysk do piosenki znalazł się także na kanale You Tube wytwórni. 

Najnowszy singiel „Single Blow” zapowiada pełnowymiarowy debiut fonograficzny artystki – płyta jest planowana na koniec tego roku.

Twórczość OS.SO to nastrojowe brzmienia, intymne opowieści, wprowadzające w melancholijny, pełen zadumy świat. Nieoczywista rytmika łączy się tu z melodyjnym wokalem, a całość dopełniają teledyski, inspirowane filozofią, literaturą i sztuką. Wszechstronność, spojrzenie na rzeczywistość z różnych perspektyw i synkretyzm to klucze do tych muzycznych historii.

Co zaśpiewała?

OS.SO w Mad Music Live Session zaśpiewała dwa niezwykłe utwory w wersji live – autorski kawałek „Single Blow” oraz „Czekam na lato” – czyli singiel z debiutanckiej płyty dobrych znajomych piosenkarki – zespołu Mgły. Do obu piosenek powstały niesamowite klipy.

„Czekam na lato” (Mgły cover)

„Single Blow”

OS.SO w internecie:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: