Mad-Music.pl

Męskie Granie 2019: line–up na dziesięciolecie!

 
TAG -->

Męskie Granie na dobre wpisało się do najciekawszych muzycznych wydarzeń lata. Co roku bilety wyprzedają się w kilka sekund, a Męskie Granie Orkiestra z każdym kolejnym singlem zaskakuje jeszcze bardziej. Historia lubi się powtarzać i właśnie po raz dziesiąty zatacza koło!

Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, bo Męskie Granie zagra już po raz dziesiąty – w skład Orkiestry wchodzi czwórka znakomitych muzyków i twórców: Igo, Katarzyna Nosowska, Organek i Krzysztof Zalewski. Siedem malowniczych miast zlokalizowanych w całej Polsce i blisko 80 koncertów pełnych muzycznych doznań, nowych twarzy oraz dobrze znanych hitów.

Męskie Granie rozbrzmi w tym roku w Poznaniu [13.07.], Krakowie [20.07.], Gdynii [27.07.], Wrocławiu [03.08.], Katowicach [10.08.], Warszawie [17.08.] oraz Żywcu [24.08.] – wszystkie wejściówki z przedsprzedaży zostały kupione, a regularna sprzedaż biletów rozpocznie się już jutro.


Więcej:

Męskie Granie na Facebooku

Strona WWW

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

  •  
    TAG -->

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .
 
TAG -->

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama