Mad-Music.pl
Fot. Materiały prasowe

Mikromusic – premiera teledysku “Operacja na otwartym sercu”

„Operacja na otwartym sercu” to piosenka, która powstała w głowie wokalistki w 2018 roku w styczniu na babskim wyjeździe do Izraela.

Wiele rozmów, podróże po pustyni, ogromna energia, która wytworzyła się w czasie tego czasu przerzuciła artystkę na chwilę do przeszłości, którą zaczęła rozliczać w tej piosence. Co ciekawe, kontynuacją „Operacji” jest utwór „To już koniec”.

Już na ulicach Tel Awiwu piosenkarka zaczęła nucić tę melodię. Potrzebowała wrócić do domu, chwycić gitarę i dokończyć piosenkę.

Proces wymyślania scenariusza w Valerią Cocco, współtwórczynią studia filmowego Camera Nera, trwał bardzo długo. Zostało odrzuconych kilka pomysłów, więc Valeria w pewnym momencie spytała : „A jak ty czujesz tę piosenkę, jak ją widzisz, co sobie wyobrażasz, gdy ją śpiewasz?” Wtedy odparłam : „Parę, która walczy w błocie, która się nienawidzi i kocha i emocje sięgają zenitu”. I wtedy Valeria już wiedziała, co chce pokazać w obrazie do tej piosenki. Napisała scenariusz i poprowadziła nas wszystkich za rękę do końca tego projektu

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama