Minialbum ARKADIUSZA „RetroSpekcja” – cofnijmy się w czasie do relacji w realu!

„RetroSpekcja” to debiutancki minialbum ARKADIUSZA stworzony we współpracy z Mateuszem Krautwurstem i SWIERNALISEM. Nowoczesne brzmienia, niebanalne teksty i sam image Artysty prowadzą do swoistego zderzenia dwóch światów – współczesnego i retro.

Podczas gdy zatapiamy się coraz bardziej w świecie smartfonów i mnożących się jak grzyby po deszczu aplikacjach, u progu nowej wirtualnej rzeczywistości metaverse, poziom ludzkiej samotności osiąga swoje apogeum. Jak z tego wybrnąć? Jak stać się off-line? Między innymi na te pytania stara się odpowiedzieć ARKADIUSZ swoim debiutanckim materiałem.

Bacznie obserwując otaczającą nas codzienność, postanowiłem ubrać się w kostium z lat 20-stych, zebrać muzyków, tancerzy i stworzyć płytę na miarę współczesnego … pop-u! Album nasycony nowoczesnymi brzmieniami, teledyski nawiązujące do stylu retro oraz teksty z przesłaniem: wróćmy do relacji w realu, dbajmy o nie i nie dajmy się całkiem zdigitalizować. Zapraszam do wspólnej RetroSpekcji

mówi o swoim krążku ARKADIUSZ

ARKADIUSZ – kto to?

ARKADIUSZ (Arkadiusz Borzdyński) – 29-letni wokalista z Warszawy, finalista programu „Szansa Na Sukces”, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. 

Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

ARKADIUSZ / social media: