Madison Beer/Materiały prasowe

Nowy singiel Madison Beer „Good In Goodbye” z debiutanckiego albumu „Life Support”

Madison Beer zaprezentowała swój zupełnie nowy singiel „Good In Goodbye. Piosenka promuje nachodzący debiutancki album piosenkarki pt. „Life Support”, który ukaże się w tym roku!

Teledysk ma charakter gry video i jest pełen pocisków ognia, shurikenów i emocjonujących pojedynków! Madison nie tylko wystąpiła w teledysku, ale też sama go wyreżyserowała. Na dodatek mierzy się w nim… sama ze sobą!

Beer w ten sposób wypowiada się o utworze: „Good In Goodbye to przede wszystkim piosenka do rozstań. Opowiada o zrywaniu więzi z toksycznymi ludźmi, nieważne, jak trudne się to wydaje. Często jest to jedyna opcja na pójście do przodu. Z pożegnań bardzo często wynika coś dobrego. Utwór porusza również tematykę bycia osądzanym i autorefleksji, przez które przechodzi się pod koniec związków. W teledysku te uczucia wyrażają zmagania z moim złowrogim sobowtórem, reprezentującym moje wewnętrzne demony”.

Przed podpisaniem kontraktu z Epic Records w zeszłym roku, Madison Beer, we współpracy z First Access Entertainment, osiągnęła bezprecedensowy sukces jako niezależna artystka. Jej pierwsza EP-ka „As She Pleases” zdołała zgromadzić ponad 700 milionów odtworzeń. Piosenkarka zagościła z nią w top 5 na iTunes w 18 krajach. Madison zyskała uznanie magazynów takich jak „Time”, „Complex”, „NME”, The Guardian” oraz „Billboard”. Na Instagramie artystka posiada ponad 14 milionów obserwatorów, a na platformie Twitter śledzi jej 2,5 miliona użytkowników.