PePe prezentuje nowy singiel!

Śląski artysta młodego pokolenia nie zwalnia tempa! Nie tak dawno światło dzienne ujrzała „Kołysanka”, a dziś dołączył do niej „Przelot”!

Czego można się spodziewać po „Przelocie”? Wakacyjnego klimatu, rapu połączonego z melodią rodem z klubów. Brzmi niecodziennie? Możliwe, ale nie od dzisiaj wiadomo, że młodzi artyści ustalają nowe kierunki muzyczne i nie boją się łączyć tego, co wydawałoby się nie do złączenia. Komu spodoba się „Przelot”? Każdemu, kto tęskni za latem, luźnymi spotkaniami ze znajomymi czy słodkim lenistwem.

Przelot jest totalnie o niczym i o wszystkim, czyli o życiu w KTW. Jest to po prostu luźna “przewijka”, czyli właśnie tytułowy przelot! Piosenka powstała spontanicznie pewnego wieczoru, gdy piątek nie przyniósł żadnej konkretnej rozrywki.

„Przelot” jest przerywnikiem między utworami, które znajdą się na debiutanckiej płycie PePe. Producentem oraz autorem tekstu jest PePe, a autorem okładki Patryk Solin Soliński. Klip do singla zrobiła Adrianna Ubik. Wszystkie wymienione wyżej osoby są częścią kolektywu, który został stworzony w Kotłowni’21, kolektywie bazującym w Katowicach.