Mad-Music.pl

[PREMIERA] MaJLo z klipem do “The Bird’s Song”

MaJLo zadebiutował trzy lata temu z niesamowitym skutkiem – singiel Lights, który powstał we współpracy z Ralphem Kaminskim, promujący EP–kę zainteresował francuskich producentów. Powstało wiele remiksów tego utworu, a finalnie jeden z nich trafił na największe światowe festiwale muzyczne – chociażby Coachellę.

W ubiegłym roku na półki sklepowe trafiło debiutanckie, długogrające wydawnictwo muzyka.  Over The Woods zebrało same pozytywne recenzje od krytyków – wszystko to za sprawą pięknej okładki i jeszcze wybitniejszego wnętrza. Elektroniczne połączenie z klasyką, które dopełnia delikatny głos MaJLo – szybko znalazło zachwyconych odbiorców.

Tytułowe The Bird’s Song największą popularność zyskało dzięki serialowi Diagnoza TVN, gdzie pojawiło się w czołówce. Osobisty utwór, z którego biją czyste emocje i szczerość, szybko przekonał do siebie widzów, przez co kariera wokalisty nabrała tempa. W dniu dzisiejszym piosenka doczekała się klipu.


Więcej:

MaJLo na Facebooku

Avatar

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Patronat

Reklama

Polecane koncerty

Polecamy również

Instagram

Invalid OAuth access token.

Reklama