Mad-Music.pl
Processed with VSCO with m5 preset

Wakacje czas start! Oficjalny klip do wielkiego hitu Surf Mesa już dostępny

W sieci pojawił się oficjalny teledysk do wielkiego hitu Surf Mesa „ily (i love you baby)” feat. Emilee. Piosenka ma już ponad 160 mln streamów na całym świecie, a na TikToku wyświetlono ją miliard razy!

„ily (i love you baby)” feat. Emilee trafiło na 13. miejsce Global Shazam Chart i 15. Global Spotify. Utwór jest coverem słynnego utworu „Can’t Take My Eyes Off You”, który w oryginale wykonywał Frankie Valli, a w późniejszych latach swoje wersje przedstawiali liczni wykonawcy.

Surf Mesa to 20-letni Powell Aguirre. „ily” jest pierwszym utworem artysty, który trafił do Top 10 Billboard’s Hot Dance/Electronic Songs Chart. Producent znalazł Emilee Flood na TikToku, postanowił połączyć jej marzycielski wokal z odpowiednią warstwą muzyczną. Tak powstał hit doceniony przez słuchaczy oraz media na całym świecie. „W tych ciężkich czasach, któż nie potrzebuje uroczego remiksu dance słynnego hitu Frankiego Valli? – piszą dziennikarze „Billboardu”, którzy zamieścili kawałek na liście „20 świetnych piosenek do odkrycia podczas kwarantanny”.

Zobacz kompilację najlepszych filmów z wykorzystaniem „ily (i love you baby)” na TikToku:

Piotr Michalik

Założyciel, wydawca i redaktor naczelny portalu Mad-Music.pl. Interesuje się muzyką, grafiką komputerową i mediami. ♥Rihanna Navy ♥ Fan muzyki EDM. Inspiracje czerpie głównie z dźwięków.

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama