Mad-Music.pl

#ZaNowyLepszyDzień – Tomasz Karolak z nowym utworem i wsparciem dla szpitala!

Tomasz Karolak śpiewać zaczął w roku 2013, gdy dołączył do zespołu Pączki w tłuszczu. Jego pierwsze muzyczne podrygi usłyszeć mogliśmy kilka lat wcześniej w serialu telewizyjnym, w którym bohater przez niego grany był właśnie muzykiem. 

Właśnie wtedy powstały dobrze znane utwory jak Tylko bądź czy Anarchia. Przy okazji tego trudnego czasu, Tomek Karolak i koledzy z jego zespołu w warunkach domowych nagrali nowy utwór – Za nowy lepszy dzień. Premierze towarzyszy zbiórka charytatywna na warszawski szpital, by wesprzeć jego pracowników w walce z pandemią.

 Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu 39 i pół tygodnia. Zważywszy na obecną sytuację, postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz. Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy.

Zbiórkę wesprzeć można poprzez pobranie utworu ze sklepu, wpłacając dowolną kwotę.

Więcej:

Tomasz Karolak na Facebooku

 

Małgorzata Soboczyńska

Wiele razy w życiu wybrałam zły kierunek, ale w końcu dotarłam tam, gdzie być powinnam. Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną, a tu spełniam muzyczne marzenia.

Inspirują mnie Ralph Kaminski, Coldplay, Kortez, Paweł Domagała, LemON – czyli w wielkim skrócie muzyka wrażliwa. Ale jestem otwarta na wszystko co dobre, nie skreślam żadnego gatunku ani muzyka! I tym co wpada mi w ucho, dzielę się tutaj :)

Polub nas!

Reklama

Wpadnij na koncert

Polecamy

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Reklama