BEMY zaprasza na wspólny wyjazd!

Sieć hoteli Ibis ogłosiła wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania jest wakacyjna podróż po Europie z chłopakami z zespołu BEMY. Siedmiodniowy wyjazd po największych europejskich stolicach zakończy się na Sziget Festival.

Indierockowy band został założony przez braci, Mattię i Eliego Rosinskich, i po raz pierwszy dał o sobie usłyszeć dzięki programowi rozrywkowemu Must Be The Music, w którym Panowie doszli do finału, zajmując drugie miejsce.

Pomimo porażki chłopaki nie zaprzestali tworzyć i na początku 2016 roku wydali debiutancki krążek Grizzlin’, za który zostali nominowani do Fryderyków, a w akcji promującej singiel Oxygen udział wzięli Ed Sheeran czy LP. Zespół od tego czasu regularnie koncertuje, także na najciekawszych festiwalach (Woodstock, Olsztyn Green Festival) a na koncie ma supporty chociażby przed Maroon 5 czy Kensington.

Za kilka dni startuje konkurs współorganizowany przez Ibis, w którym najciekawszy filmik wygra wycieczkę z Mattią i Eliem po Europie – zwycięzca wybiera siedem dowolnych stolic, które odwiedzą. Finałowym miastem będzie Budapeszt i wspólny udział w Sziget Festival.


Więcej:

BEMY na Facebooku

Konkurs