PhysicalMateriały prasowe

Dua Lipa ujawnia szczegóły wyczekiwanego nowego albumu „Future Nostalgia”

Dua Lipa ujawniła szczegóły dotyczące jej wyczekiwanego, nowego albumu „Future Nostalgia”.

Poznaliśmy okładkę i listę utwór drugiej płyty, która ukaże się 3 kwietnia. Na „Future Nostalgia” trafi znany ze szczytów list przebojów numer „Don’t Start Now” oraz najnowszy singiel „Physical”.Album dostępny będzie do pobrania ze wszystkich platform cyfrowych, jak również na fizycznych nośnikach: neonowo-różowym winylu, płycie CD, złotej kasecie oraz w wersji box deluxe. Wszystkie wydawnictwa dostępne są do zamówienia w sklepie na stronie Dua Lipy.

Dua Lipa

Jestem bardzo podekscytowana, ogłaszając pre-order mojej nowej płyty – mówi gwiazda. – Praca nad tym materiałem była wspaniałym doświadczeniem i nie mogę się doczekać, kiedy wszyscy będą mieli okazję posłuchać „Future Nostalgia”. Na szczęście, to już niedługo.
Future Nostalgia okładka albumu/Materiały prasowe

Pełna lista utworów:

 1. Future Nostalgia
 2. Don’t Start Now
 3. Cool
 4. Physical
 5. Levitating
 6. Pretty Please
 7. Hallucinate
 8. Love Again
 9. Break My Heart
 10. Good In Bed
 11. Boys Will Be

Jednocześnie Dua Lipa zaprezentowała tęczowy teledysk do nowego singla, „Physical”. Unikatowy klip nakręcił Lope Serrano z kreatywnego kolektywu Canada, który ma na koncie chociażby wideo „The Less I Know the Better Video” Tame Impala.

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując „Don’t Start Now” na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów „Don’t Start Now”. „Dua Lipa” została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotifya. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.