Fot. Materiały prasowe

G-Eazy i blackbear prezentują singiel „Hate The Way”!

Znany na całym świecie raper G-Eazy połączył siły z piosenkarzem blackbearem – artyści stworzyli razem utwór „Hate The Way”.  Ten urzekający kawałek z melodyjnym refrenem został wyprodukowany przez Ryana OG i Mike’a Crooka.

Do nowego singla powstał oczywiście charakterystyczny dla twórczości G-Eazy’ego niemal kinowy teledysk. Wyreżyserowanym przez Kat Webber wideo oprócz dwójki artystów możemy zobaczyć również aktorkę Brię Vinaitę z filmu „The Florida Project”.

G-Eazy i blackbear wystąpią razem podczas wirtualnego koncertu piosenkarza w czwartek 22 października na żywo prosto z legendarnego hotelu w Los Angeles – The Hollywood Roosevelt. Bilety na to wydarzenie online są dostępna na: https://www.momenthouse.com/blackbear

Z okazji premiery singla fani mogą odwiedzić stronę internetową https://hatethewayimiss.com, gdzie mogą stworzyć spersonalizowaną okładkę singla, wpisując w formularz rzeczy, za którymi tęsknią i podzielić się nią w mediach społecznościowych.

G-Eazy i blackbear po raz pierwszy współpracowali parę lat temu, kiedy raper wydawał debiutancki album w 2014 roku – „These Things Happen” – na którym bear zajmował się produkcją tytułowego utworu, jak również singla „Remember You”. „Hate The Way” zapowiada piąty album G-Eazy’ego „These Things Happen Too”.