Fot. Materiały prasowe

Sasha Sloan wydała debiutancki album!

Uwielbiana przez słuchaczy piosenkarka i autorka tekstów prezentuje „Only Child

Na „Only Child” Sasha przedstawia się fanom jako jedna z najbardziej utalentowanych autorek tekstów. „Ten album to dojrzalsza wersja mnie. Starałam się być tak szczera, jak potrafię. I jestem też pełna nadziei, a to dla mnie nowość!” – mówi Sasha.

Po wypłynięciu na szerokie wody w 2017 roku za sprawą licznych, udanych kolaboracji, 25-letnia artystka Sasha Sloan wypuściła debiutancki singiel „Ready Yet”. Od tego czasu wokalistka zdołała zgromadzić 3,5 miliarda odtworzeń, współpracując nad tekstami dla najpopularniejszych artystów. W 2018 roku ukazały się dwie EP-ki Sashy „Sad Girl” oraz „Loser”. Dzięki tym projektom piosenkarka wystąpiła w 2019 podczas programu The Late Show with Stephen Colbert, prezentując tam singiel „Older”. W tym roku ukończyła swoją trasę koncertową po Ameryce i Europie i wypuściła trzecią w karierze EP-kę „Self Portrait”, z której utwór „Dancing With Your Ghost” był 6 z 75 Najlepszych Popowych Piosenek 2019 roku według magazynu Idolator.

Album, nad którym Sasha pracowała od zeszłego roku i który skończyła podczas lockdownu, jest pełny brzmienia i zarazem bardzo poruszający. To projekt zuchwały, zabawny, ale przede wszystkim prawdziwy. Promują go single „Hypochondriac”, „House With No Mirrors”, „Lie” oraz “Is It Just Me?”.

Z okazji premiery albumu Sasha Sloan wypuściła teledysk do utworu „Matter To You”, reżyserią którego zajął się David O’Donohue. 24 września Sasha zaprezentowała singiel „Lie” w telewizji NBC podczas programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Dodatkowo wokalistka stworzyła forum, do którego dostęp można uzyskać poprzez zadzwonienie na numer z końca teledysku do „Lie”. Fani mogą tam zostawiać notatki, wiersze czy na przykład teksty piosenek, na które zareaguje sama artystka. To miejsce pozwala fanom ponieść się wyobraźni i dać upust własnej kreatywności.