Krzysztof Zalewski ogłasza trasę koncertową

Fani Krzysztofa Zalewskiego powinni szykować portfele. Charyzmatyczny wokalista ogłosił wiosenną trasę koncertową! Co, gdzie, jak? Znamy odpowiedzi na te pytania

Krzysztof Zalewski jest znany ze swoich energetycznych występów na żywo. Artysta, który zadebiutował w Idolu, na stałe zagościł w polskiej muzyce. Po sukcesie trasy Męskiego Grania i wyprzedanych koncertach w ramach cyklu Zalewski Śpiewa Niemena Krzysztof wraca na wiosnę z klubową trasą koncertową. Czego możemy się spodziewać? Jak mówi sam artysta: „Łuhuu!!! Wracamy na klubowy szlak! I znów będzie gorąco i będziemy się wspólnie gotować, tańczyć i rozbierać. Przeplotą się piosenki zeligowe i złote, ale też przetestujemy kilka nowych piosenek, i jakiś letni przebój… Szyjemy nowe meduzy w ramach wystroju i widzimy się już niebawem w całej Polsce!”. 

Jako pierwsi Krzysztofa Zalewskiego będą mogli usłyszeć mieszkańcy Radomia, gdzie artysta zawita już pierwszego marca. Trasa obejmuje 15 miast w całej Polsce, wliczając w nie zarówno kluczowe miasta takie jak Warszawa, jak i trochę mniejsze, co daje szanse fanom z każdej części Polski na spotkanie na żywo swojego idola. A uwierzcie, że warto. Mało który wokalista może poszczycić się tak ogromną charyzmą i energią. Pełna lista koncertów wraz z datami i miejscami dostępna jest poniżej.

01/03 Radom/Strefa G2
02/03 Wodzisław Śląski/Wodzisławskie Centrum Kultury
07/03 Toruń/Od Nowa
08/03 Tczew/Centrum Kultury i Sztuki
09/03 Grudziądz/Klub Akcent
14/03 Szczecin/Peron 5
15/03 Poznań/Tama
16/03 Wrocław/A2
17/03 Kraków/Studio
19/03 Katowice/MCK
20/03 Warszawa/Palladium
24/03 Łódź/Wytwórnia
25/03 Gdańsk/Stary Maneż
31/03 Białystok/Zmiana Klimatu
01/04 Augustów/Klub Iskra

Bilety na wydarzenia dostępne są na https://tinyurl.com/kzalewski