Mad Music Live Session/okładka Natalia Moskal

Mad Music Live Session | Natalia Moskal

Mad-Music.pl prezentuje kolejne dwa utwory live. Tym razem w Mad Music Live Session wzięła udział Natalia Moskal. Wokalistka zaczaruje Was swoim głosem. Posłuchajcie koniecznie!

Mad Music Live Session/okładka Natalia Moskal

Natalia Moskal – kim jest?

Natalia Moskal – wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Tworzy muzykę pop, ale lubi eksperymentować również z innymi gatunkami takimi, jak muzyka elektroniczna, r’n’b, a nawet poezja śpiewana. Ceni różnorodność w sztuce i zawsze podkreśla, że ​​kontrasty są w sztuce zaletą. 

Istotne w jej dorobku artystycznym jest to, że lubi mówić o inspirujących kobietach i ich historiach. Na swoim debiutanckim albumie „Songs of Myself” (2017) zaśpiewała 10 piosenek, z których każda inspirowana była silną kobiecą postacią. W 2018 roku wydała EP z poezją śpiewaną pt. “Bunt Młodości.” Były to wiersze polskiej poetki, Kazimiery Iłłakowiczówny, kolejnej silnej, znaczącej postaci w polskiej historii i kulturze.

Natalia odbyła krótką trasę koncertową we Włoszech, miała też okazję wystąpić podczas Enea Spring Break, następnie Balcony TV Milano, Festiwalu Filmowym Dwa Brzegi, Behind The Trees Festival, Radio Chillizet, czy w studio Programu Trzeciego Polskiego Radia (Studio koncertowe Agnieszki Osieckiej) i innych.

Co zaśpiewała?

Natalia Moskal w Mad Music Live Session zaprezentowała autorski utwór z 2019 roku – „Mogę” oraz cover piosenki „Diamante” z repertuaru Zucchero. Artystka podczas nagrań zdecydowała się zostać w domu. Co zatem wyróżnia występy? Oprócz znakomitej warstwy wokalnej Natalia zaskoczyła wykonując balladę w języku włoskim!

„Mogę”

„Diamante” (Zucchero cover)

Natalia Moskal w internecie:

O projekcie:

Mad Music Live Session to jedyny w swoim rodzaju, międzynarodowy projekt muzyczny portalu Mad-Music.pl, w którym artyści śpiewają covery oraz autorskie piosenki. Akcja zrzesza debiutantów, artystów niszowych i popularnych.

Zgłoś chęć udziału w projekcie!

KLIKNIJ TUTAJ, przeczytaj więcej i zgłoś się do projektu!

Mad-Music.pl w internecie:

Subskrybuj nas na YT: