The Killers zapowiadają nową płytę utworem „Fire In Bone”

Po sukcesie ostatniego singla „Caution”, który dotarł na szczyt Alternative radio chart w Stanach, The Killers prezentują nowy utwór „Fire In Bone” – kolejną zapowiedź nowego albumu „Imploding The Mirage”. Wkrótce zespół ogłosi nową datę premiery płyty.

„Imploding The Mirage” to szósty album studyjny The Killers, następca wydanego w 2017 „Wonderful Wonderful”. Za produkcję odpowiada zespół wraz z Shawnem Everettem oraz Jonathanem Rado z Foxygen. Nagrania odbyły się w Los Angeles, Las Vegas oraz Park City. To pierwszy album grupy po opuszczeniu macierzystego Las Vegas. W przeciwieństwie do poprzednich wydawnictw, The Killers do wydawnictwa postanowili zaangażować wielu gości. Na „Imploding The Mirage” pojawiają się Lindsey Buckingham, kd lang, Weyes Blood, Adam Granduciel, Blake Mills oraz Lucius.

Od debiutu „Hot Fuss” z 2004, The Killers sprzedali 28 mln albumów na całym świecie, wyprzedawali stadiony, zagrali na najważniejszych festiwalach oraz zdobyli szereg nagród i wyróżnień. Podczas gdy „Wonderful Wonderful” było miłosnym listem do żony Brandona Flowersa, która zmagała się z depresją, najnowsze wydawnictwo to światło po wyjściu z mroku; przezwyciężenie smutku i przejście do świętowania. To płyta o wiecznej miłości, przetrwaniu ciężkich czasów i sile, którą czerpiemy z przyjaźni i więzów rodzinnych, gdy przechodzimy przez burze.